تخفیف!

رؤیاهای بیداری (دفتردوم)

۱۸۷,۰۰۰ تومان

پاریس ریویو یکی از معتبرترین نشریات ادبی آمریکا و جهان است که نخستین شماره‌اش بهار ۱۹۵۳ در نیویورک منتشر شد. بسیاری از نویسندگان و شاعران برجسته‌ی جهان آثارشان را در این فصل‌نامه منتشر کرده‌اند. با این حال آن‌چه این نشریه را نسبت به سایر مجله‌های ادبی پر آوازه‌تر ساخته، بخشی از آن با عنوان «هنر داستان» است که به گفت‌و‌گو با نویسندگان و شاعران برتر جهان اختصاص دارد.

شناسه محصول: 9786009428939 دسته:

نام کتاب: رؤیاهای بیداری (دفتردوم)

گفت‌گو‌های پاریس ریویو با نویسندگان برجسته‌ی جهان

نویسندگان: ترومن کاپوتی، ارنست همینگوی، خورخه لوییس بورخس، جان چیور، کورت ونه گات، جویس کرول اوتس، دونالد بارتلمی، هاینریش بل، ناتالی ساروت، سوزان سانتاگ

مترجم: نیلوفر اربابی

چاپ: اول، تابستان ۱۳۹۴

قیمت ۶۰.۰۰۰

توضیح: پاریس ریویو یکی از معتبرترین نشریات ادبی آمریکا و جهان است که نخستین شماره‌اش بهار ۱۹۵۳ در نیویورک منتشر شد. بسیاری از نویسندگان و شاعران برجسته‌ی جهان آثارشان را در این فصل‌نامه منتشر کرده‌اند. با این حال آن‌چه این نشریه را نسبت به سایر مجله‌های ادبی پر آوازه‌تر ساخته، بخشی از آن با عنوان «هنر داستان» است که به گفت‌و‌گو با نویسندگان و شاعران برتر جهان اختصاص دارد.

انتشارات پارسیک در نظر دارد برخی از این گفت‌و‌گوها را به تدریج در دفترهایی –هر دفتر شامل ده گفت‌و‌گو- با عنوان رؤیاهای بیداری منتشر نماید. عنوان مجموعه از نویسنده‌ی مشهور ژاپنی، هاروکی موراکامی، وام گرفته شده است؛ جایی که او داستان را همچون رؤیایی می‌داند که در بیداری دیده می‌شود.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “رؤیاهای بیداری (دفتردوم)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا